Doğu Türkistan Yemen'de insani kriz ölümcül noktada! 21 milyon insan gıda, sağlık ve hijyen ihtiyaçlarını karşılayamıyor.

Bağışlara Ekle
Suriye Un Yardımı Yemen'de insani kriz ölümcül noktada! 21 milyon insan gıda, sağlık ve hijyen ihtiyaçlarını karşılayamıyor.

Bağışlara Ekle
Yaşam Çadırı ve Malzemeleri Yemen'de insani kriz ölümcül noktada! 21 milyon insan gıda, sağlık ve hijyen ihtiyaçlarını karşılayamıyor.

Bağışlara Ekle
Arakan Acil Yardım Yemen'de insani kriz ölümcül noktada! 21 milyon insan gıda, sağlık ve hijyen ihtiyaçlarını karşılayamıyor.

Bağışlara Ekle
Mülteci Kampları Yemen'de insani kriz ölümcül noktada! 21 milyon insan gıda, sağlık ve hijyen ihtiyaçlarını karşılayamıyor.

Bağışlara Ekle
Orta Afrika Acil Yardım Yemen'de insani kriz ölümcül noktada! 21 milyon insan gıda, sağlık ve hijyen ihtiyaçlarını karşılayamıyor.

Bağışlara Ekle
Serbest Bağış Yemen'de insani kriz ölümcül noktada! 21 milyon insan gıda, sağlık ve hijyen ihtiyaçlarını karşılayamıyor.

Bağışlara Ekle
Zekat Yemen'de insani kriz ölümcül noktada! 21 milyon insan gıda, sağlık ve hijyen ihtiyaçlarını karşılayamıyor.

Bağışlara Ekle
Su Kuyusu Yemen'de insani kriz ölümcül noktada! 21 milyon insan gıda, sağlık ve hijyen ihtiyaçlarını karşılayamıyor.

Bağışlara Ekle
Cami ve Külliyeler Yemen'de insani kriz ölümcül noktada! 21 milyon insan gıda, sağlık ve hijyen ihtiyaçlarını karşılayamıyor.

Bağışlara Ekle
  • Karagümrük Mahallesi Ahmet Galip Paşa Sokak No: 2 Daire : 1 Fatih / İstanbul
  • (212) 909-2045
  • info@yeced.org
2019 Tüm haklar saklıdır. LLC AJANS